Skład Rady Miejskiej w Dobrej
Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi
Lista informacji
Skład Rady Miejskiej w Dobrej IX kadencji (2024-2029)
Akapit nr 1 - brak tytułu
Cezary Madaj - Przewodniczący Rady
Dariusz Rusin - I Wiceprzewodniczący Rady
Jan Dzierdzicki - II Wiceprzewodniczący Rady
Białek Przemysław
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
(okręg wyborczy nr 4 Sołectwa: Ugory, Żeronice, Moczydła, Stefanów)
Dzierdzicki Jan
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 3 Miasto Dobra-ulice: Jana Dekerta, pl. Plac Wojska Polskiego, Gabriela Narutowicza, Tadeusza Kościuszki, Parkowa, pl. Plac Zamysłów, Słoneczna, ks. Ludwika Sperczyńskiego, Świętojańska)
Frątczak Mariusz
Komitet Wyborczy Niezależni
(okręg wyborczy nr 1 Miasto Dobra-ulice: Jana Kilińskiego, Łąkowa, pl. Plac Mały Rynek, Stefana Okrzei, 1 Maja, Sportowa)
Fret Roman
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 8 Sołectwa: Linne, Ostrówek, Rzymsko BG)
Górski Marek
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 2 Miasto Dobra-ulice: Wiatraki, Czereśniowa, Marii Konopnickiej, Adama Mickiewicza, Morelowa, Wiśniowa, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, pl. Plac Juliusza Słowackiego)
Grzelak Alicja
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 9 Sołectwo Strachocice-Kolonia: Strachocice-Kolonia, Kościanki ; Sołectwo Miłkowice)
Jabłonowska Anna
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
(okręg wyborczy nr 15 Sołectwo Skęczniew)
Jasiak Anna
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 7 Sołectwa: Czajków, Potworów)
Kiejnich Marianna
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
(okręg wyborczy nr 13 Sołectwo Rzechta: Rzechta, Zborów; Sołectwo Wola Piekarska)
Madaj Cezary
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 12 Sołectwa: Januszówka, Józefów, Łęg Piekarski, Piekary; Sołectwo Stawki: Stawki , Kaczka , Młyny Piekarskie)
Rosiński Tomasz Paweł
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 6 Sołectwo Długa Wieś)
Rusin Dariusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 5 Sołectwo Mikulice)
Sekura Marcin Rafał
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
(okręg wyborczy nr 14 Sołectwo Szymany: Szymany; Sołectwo Zagaj: Zagaj, Czyste; Sołectwo Dąbrowica-Kolonia: Dąbrowica, Dąbrowica-Kolonia; Sołectwo Chrapczew: Chrapczew)
Szymczak Mariusz Stanisław
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
(okręg wyborczy nr 11 Sołectwo Strachocice)
Wiczewski Tomasz Dominik
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
(okręg wyborczy nr 10 Sołectwo Rzymsko: Rzymsko, Dąbrowa)
Kontakt:
Urząd Miejski w Dobrej
Referat Organizacyjny
Biuro Rady Miejskiej w Dobrej
Biuro Rady Miejskiej w Dobrej
Pl. Wojska Polskiego 10, 62 - 730 Dobra
tel. 63 279 90 11
fax 63 279 99 41
e-mail:
Obsługa Biura Rady:
fax 63 279 99 41
e-mail:
Obsługa Biura Rady:
Joanna Krawczyk
pokój nr. 10 (parter)
pokój nr. 10 (parter)
tel. 63 279 99 32
e-mail:
Sekretarz Dobrej
Piotr Nowaczyk
pokój nr. 11 (parter)
Piotr Nowaczyk
pokój nr. 11 (parter)
tel: 63 279 99 40
e-mail:
Pobierz dane XML Skład Rady Miejskiej w Dobrej IX kadencji (2024-2029) Drukuj informację Skład Rady Miejskiej w Dobrej IX kadencji (2024-2029)
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację: | Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Dobrej |
||
---|---|---|---|
Osoba, która wytworzyła informację: | Osoba, która wytworzyla informację: |
Data wytworzenia informacji: | Data wytworzenia informacji: 2024-04-23 |
Osoba, która odpowiada za treść: | Osoba, która odpowiada za treść: Piotr Nowaczyk |
Data wprowadzenia do BIP | Data wprowadzenia do BIP 2024-04-23 14:26:49 |
Wprowadził informację do BIP: | Wprowadził informację do BIP: Administrator Systemu |
Data udostępnienia informacji: | Data udostępnienia informacji: 2024-04-23 14:26:51 |
Osoba, która zmieniła informację: | Osoba, która zmieniła informację: Administrator Systemu |
Data ostatniej zmiany: | Data ostatniej zmiany: 2024-05-22 14:59:44 |
Artykuł był wyświetlony: | Artykuł był wyświetlony: 193 raz(y) |