Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2022 udzielono pomocy publicznej
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2023-01-04 18:45:48 przez Administrator Systemu, informacja należąca do archiwum
Akapit nr - brak tytułu
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2022 udzielono pomocy publicznej
Banaszak Krzysztof
Chojnacki Mirosław
Gromada Paweł
Pachołek Sławomir
Masiera Janusz
Ciesiołkiewicz Zbigniew
Andrzejewski Wiktor
Jazienicki Jan
Chorąziak Arkadiusz
Napieraj Mirosław
Napieraj Robert
Kołuda Paweł
Kaczmarek Paweł
Michalski Artur
Guderczyk Agnieszka
Mila Grażyna
Rosiak Karol
Człapa Mirosław
Filipiak Mirosław
Kustosz Tomasz
Glapa Dawid
Kustosz Wiktor
Sobczak Jan
Tułacz Krzysztof
Muszyński Krzysztof
Banasiak Tomasz
Baraniak Leszek
Gąsiorek Jan
Szkop Zbigniew
Gajewski Tomasz
Bartosik Krzysztof
Zydorkiewicz Ryszard
Giercarz Roman
Drupkowski Tomasz
Kasznia Anna
Szymczak Bogumił
Janas Adam
Buczyńska Elżbieta
Buczyńska Elżbieta
Cieziołkiewicz Zbigniew
Szymczak Grzegorz
Kubiak Jerzy
Graczyk Marcin
Pakuła Krzysztof
Frątczak Radosław
Kacprzak Bożena
Grzelak Paweł
Kos Paweł
Pakuła Robert
Piekarski Jarosław
Jaros Justyna
Poniatowski Mateusz
Grzymski Radosław
Glinka Karolina
Gołębowska Magdalena
Gil Michał
Kaczewiak Tadeusz
Gil Zbigniew
Dembowiecki Piotr
Michalak Tomasz
Wodziński Jacek
Niestrata Leszek
Mikołajczyk January
Malicki Włodzimierz
Rosiak Iwona
Pawlak Renata
Papierska Paulina
Potyralski Marcin
Pusty Andrzej
Trzmielewski Józef
Dzikowska Wioletta
Kurzawa Krzysztof
Kraska Jan
Gąsiorek Urszula
Krysiak Krzysztof
Gierosz Wojciech
Jałkiewicz Roman
Jałkiewicz Jan
Wielgórska Elżbieta
Górski Marek
Zając Robert
Jałkiewicz Konrad
Grubski Marek
Wytlib Monika
Jałkiewicz Janusz
Tomczak Jan
Tomczak Przemysław
Rosiak Sławomir
Marecki Krzysztof
Sekura Adam
Jaskuła Jarosław
Kolasa Paweł
Piaseczny Maciej
Bińkowski Józef
Glinka Zbigniew
Tomczak Jerzy
Bednarek Łukasz
Glinka Elżbieta
Tołoczko Andrzej
Olczyk Radosław
Grubska Maria
Szymczak Wioletta
Sypniewska Sylwia
Błaszczyk Tomasz
Miłosz Wojciech
Pietras Daniel
Plichta Przemysław
Jesionek Tomasz
Szliwa Bożena
Ciszewski Mirosław
Szulc Kazimierz
Bartosik Waldemar
Błaszczyk Zbigniew
Bartski Włodzimierz
Bystrzycki Konstanty
Frącala Jolanta
Piasecki Mariusz
Barski Mateusz
Dróżdż Zbigniew
Fret Roman
Rutkowska Edyta
Rutkowski Krzysztof
Wiktorska Bogusława
Macudziński Leszek
Gierłowska Magdalena
Kacała Franciszek
Lubański Łukasz
Bartski Radosław
Kramarz Józef
Kramarz Michał
Wodzińska Zofia
Idziński Dawid
Witczak Kazimierz
Kujawiński Józef
Krajewska Julia
Urbańczyk Agnieszka
Benk Anna
Gawlak Anna
Przeor Mirosław
Dudek Hieronim
Tutak Henryka
Szkopik Jacek
Madaj Maciej
Grześkiewicz Sławomir
Benk Tomasz
Sobański Andrzej
Grajczyk Piotr
Jesionek Krzysztof
Olejnik Jerzy
Woźniak Stanisław
Janicki Paweł
Kurzawa Elżbieta
Stencel Urszula
Stasiak Barbara
Owczarek Krzysztof
Dzikowski Tomasz
Tylka Marcin
Mielcarek Katarzyna
Wróblewski Marek
Trzmielewski Marek
Gajewski Bartłomiej
Jesionek Jan
Gustowski Sylwester
Antoniak Piotr
Machowski Romuald
Woźniak Barbara
Jesionek Karolina
Albertowska Elżbieta
Gromada Paweł
Chwiałkowski Lech
Woźniak Mariusz
Kowalczewska Wiesława
Zasiadczyk Mirosław
Zięba Andrzej
Buda Stanisław
Tomczyk Agnieszka
Stasiak Ryszard
Zięba Dorota
Kraska Kamil
Stasiak Ireneusz
Rusiecka Anna
Skonieczka Robert
Pakuła Leszek
Pajor Jacek
Przybylak Julian
Antczak Ewa
Chudzik Krzysztof
Larek Renata
Cicha Anna
Przystański Stanisław
Szczepaniak Piotr
Górski Andrzej
Krawczyk Marek
Tomaszak Łukasz
Rzetecki Bartosz
Lesniewski Adrian
Michalak Wioletta
Gibasiewicz Czesław
Kołuda Paweł
Czaja Marcin
Kawczyński Julian
Pietrzak Krzysztof
Kmiecik Andrzej
Piłat Wojciech
Piontkowski Marcin
Sibiński Marcin
Piontkowska Anna
Będziechowski Mateusz
Frącala Paweł
Leśniak Antoni
Kubiak Sławomir
Pawlak Sylwester
Kostrzewa Karolina
Kubiak Paweł
Grzesiak Andrzej
Wolski Radosław
Osiwała Juliusz
Płaska Piotr
Zdonek Bogdan
Rulka Franciszek
Adryszek Zbigniew
Górniewicz Marian
Mikołajczyk Tomasz
Pełczyńska Alicja
Rulka Stanisław
Czarnek Piotr
Stempniewski Marek
Janicki Jan
Serafin Ryszard
Krzyżański Marek
Urbaniak Paweł
Bitner-Janiak Jolanta
Ziółkowski Mariusz
Letki Sławomir
Sobański Radosław
Misiak Rafał
Ostrzeszewski Jarosław
Maciaszczyk Paweł
Szadek Michał
Wesołek Katarzyna
Serafin Łukasz
Karasiński Łukasz
Wypyszyński Bartłomiej
Gruszczyńska Wioletta
Urbaniak Krzysztof
Człapa Łukasz
Kacprzak Krzysztof
Górski Przemysław
Kubiak Mirosław
Strzelec Jan
Gąsiorek Monika
Światłowski Maciej
Światłowska Bożena
Ptak Kamil
Urbaniak Zbigniew
Górski Tomasz
Kaczmarek Janusz
Grzybowski Roman
Binder Waldemar
Kaźmierski Mariusz
Chojnacki Andrzej
Nowinowska Irena
Frątczak Mieczysław
Gozdalik Wiesław
Kąciak Tomasz
Kuras Monika
Szymański Piotr
Zasiadczyk Wanda
Buda Elżbieta
Filipczak Przemysław
Królak Stanisław
Kostrzewa Krzysztof
Macudziński Krzysztof
Badowski Dariusz
Fornalczyk Daniel
Rutkowski Sławomir
Królak Michał
Stepnowski Mirosław
Matusiak Arleta
Kurzawa Marzena
Gadomska Anna
Madaj Cezary
Nycek Andrzej
Becalik Gabriel
Tomczyk Stanisław
Kędzierski Marcin
Tomczyk Robert
Bednarek Stanisław
Kaźmierski Jerzy
Michalak Tomasz
Frątczak Mirosław
Bartosik Stanisław
Burski Zdzisław
Gręda Józef
Antoniak Izabela
Śmigielski Tomasz
Kosowski Paweł
Walczak Agnieszka
Grzybowski Władysław
Kacprzak Mirosław
Morusiński Marcin
Kacprzak Sylwester
Pacześny Józef
Grubska Zofia
Lament Marek
Pawlak Joanna
Górski Waldemar
Królak Ryszard
Kurzawa Joanna
Witkowski Mariusz
Gebler Piotr
Fryga Karol
Śmigielska Agnieszka
Maciaszczyk Ireneusz
Sypniewski Roman
Sypniewski Tadeusz
Gawron Sławomir
Kowalczyk Monika
Galas Tomasz
Binkowski Jarosław
Urbańczyk Grzegorz
Jasiak Krzysztof
Grubski Dariusz
Szliwa Tomasz
Bojszczak Rafał
Kałuża Sebastian
Klimczak Andrzej
Tomczyk Urszula
Leder Zbigniew
Tomczyk Renata
Tomaszewski Dominik
Rosiak Urszula
Józefiak Zbigniew
Błazik Anna
Olejnik Renata
Idziaszek Irena
Misiak Roman
Ciesielska Jadwiga
Opala Grzegorz
Kaźmierczak Mariusz
Kuszczyński Marcin
Woreta Dariusz
Śleboda Dorota
Gadko Bogdan
Fryt Marcin
Jarachowski Łukasz
Klimczak Danuta
Pawlak Mirosław
Jasiak Marcin
Kolasa Krzysztof
Wypiór Mieczysław
Zakolski Tomasz
Baranowski Marek
Idziaszek Paweł
Janczak Piotr
Kucharski Piotr
Kwiatkowski Grzegorz
Smakowski Aleksander
Twardowski Seweryn
Owczarek Grzegorz
Klimczak Milena
Kucharski Krzysztof
Karbowski Krzysztof
Burdelak Jerzy
Janiak Mirosław
Błaszkiewicz Beata
Jarachowska Bożena
Błaszczyk Przemysław
Kos Piotr
Kośla Przemysław
Bodlak Włodzimierz
Klimczak Wiesław
Wojtysiak Marcin
Burdelak Ryszard
Gajewska Jolanta
Janik Leszek
Świętochowski Dariusz
Kałużny Zbigniew
Tomczyk Marian
Wodziński Zbigniew
Brzęczkowski Bogdan
Jarek Marcin
Jasińska Joanna
Tanaś Julian
Choronży Roman
Misiak Arkadiusz
Kaczmarek Jakub
Kuras Krzysztof
Szymański Krzysztof
Malinowski Tomasz
Kuras Mariusz
Malinowski Bartłomiej
Augustyniak Ireneusz
Błaszczyk Krzysztof
Chorenza Jacek
Skórka Katarzyna
Skórka Jan
Kuchta Czesław
Małowiecka Katarzyna
Rybikowski Grzegorz
Cieślak Roman
Fischer Krzysztof
Izydorczyk Leszek
Jabłonowska Anna
Józefiak Mariusz
Jałkiewicz Piotr
Cieślak Andrzej
Kaletka Marek
Grubski Kazimierz
Rutka Piotr
Szczepaniak Katarzyna
Jałkiewicz Stanisław
Frącala Dariusz
Jałkiewicz Paweł
Frącala Sebastian
Ratajek Robert
Kurzawa Maciej
Kordzińska Sylwia
Krysztofowicz Krzysztof
Szadek Magdalena
Bartosik Grzegorz
Bednarek Jan
Dorabiała Piotr
Skórka Marek
Jasiakiewicz Marian
Terka Piotr
Dopierała Wiesław
Pietucha Elżbieta
Ziajka Magdalena
Kwiatkowski Dominik
Peruga Adrian
Bąkowska Jadwiga
Koszela Marek
Włodarczyk Marianna
Jurkiewicz Hieronim
Grzesiak Mariusz
Bąkowski Krzysztof
Kaźmierczak Iwona
Stasiak Agnieszka
Nowak Paweł
Kubasik Monika
Czerwiński Paweł
Szmajda Krzysztof
Kołuda Piotr
Kończak Edward
Rosiak Marcin
Gajewski Bogumił
Siwek Waldemar
Nowak Marzena
Włodarczyk Tomasz
Kałużny Łukasz
Chrzęściewska Krystyna
Pawlaczyk Jarosław
Krotowski Andrzej
Wasiak Marcin
Górka Michał
Jakomulska Jolanta
Grzelak Elżbieta
Grzelak Dariusz
Całkiewicz Jerzy
Miller Dariusz
Ochocki Rafał
Rosiak Andrzej
Skrzypiński Kamil
Winiarski Grzegorz
Waliszek Grzegorz
Gałczyński Mikołaj
Młotkiewicz Zbigniew
Łyskanowska Małgorzata
Idzik Magdalena
Orszulak Tadeusz
Werner Paweł
Marek Anna
Kopacki Andrzej
Królak Łukasz
Sobczak Jarosław
Strycharczyk Krzysztof
Osiewała Tomasz
Orszulak Dawid
Wasielczyk Dariusz
Szymczak Joanna
Szajrych Krzysztof
Krawczyk Krzysztof
Iglikowski Piotr
Orszulak Tomasz
Kominiarczyk Łukasz
Frydziński Ireneusz
Kupczyk Szczepan
Tomczyk Aneta
Połomski Krystian
Antczak Krzysztof
Szymańska Katarzyna
Człapa Alojzy
Nowakowski Janusz
Pietrzak Daniel
Wojtysiak Tomasz
Wesołek Mateusz
Wdzięczny Franciszek
Górski Jerzy
Gąsiński Dariusz
Szymczak Grzegorz
Szymczak Mariusz
Widelska Marzena
Bojszczak Teresa
Aniołczyk Jacek
Wiewiórska Karolina
Filak Ryszard
Kałuża Stanisław
Idziak-Malinowska Katarzyna
Szubstarski Mateusz
Potasiński Damian
Kuszczak Emilia
Misiak Alina
Pawlak Rafał
Pietrzak Andrzej
Kolęda Mateusz
Pietrzak Przemysław
Zalas Piotr
Guziak Marcin
Grzelak Marcin
Białkowski Karol
Marciniak Barbara
Frątczak Marcin
Kmieć Bogdan
Ławniczak Marek
Kowalczyk Paweł
Malik Stanisław
Łukasik Jacek
Muchała Zbigniew
Światłowska Magdalena
Kmieć Marek
Staniszewska Joanna
Wojtczak Andrzej
Białek Przemysław
Piekarski Eugeniusz
Piekarski Stanisław
Gibasiewicz Tomasz
Wypiór Henryk
Banaś Michał
Błazełek Jan
Frątczak Stanisław
Pawlak Tomasz
Jędrusiak Dorota
Górczyńska Joanna
Cieślak Monika
Nita Anna
Rosiak Piotr
Raźniewski Paweł
Olszewska Dorota
Antczak Waldemar
Rojkowska Anna
Składanowski Paweł
Szymczak Zbigniew
Skórka Piotr
Janiak Andrzej
Skonieczny Adam
Długi Jacek
Pyziak Przemysław
Doruch Mariola
Krotowski Paweł
Skonieczny Piotr
Grubski Roman
Grubski Zbigniew
Makówka Janusz
Rutkowska Mariola
Bojszczak Krzysztof
Zakolski Krzysztof
Bryński Mariusz
Zakolski Dariusz
Dębowiecki Paweł
Pacześna Krystyna
Bartosik Emilia
Sekura Stanisław
Górski Krzysztof
Grzelak Roman
Rutkowski Sylwester
Gardzielik Mateusz
Pacześny Dawid
Pietras Jolanta
Sekura Łukasz
Sobczyk Andrzej
Tryczyk Ewelina
Michalak Daniel
Łukasik Jan
Kupiński Andrzej
Wituła Jolanta
Kiciński Jarosław
Kupiński Kazimierz
Kołaciński Adam
Robaszek Joanna
Werbiński Piotr
Wiliński Mirosław
Bednarek Łukasz
Błazik Szczepan
Korzepa Andrzej
Jóźwiak Arkadiusz
Ignaczak Waldemar
Mularek Krystian
Poliński Tomasz
Stasiak Zbigniew
Ignaczak Krzysztof
Ignaczak Michał
Cichomski Zbigniew
Kupiński Józef
Potasiński Jan
Kliber Krzysztof
Budka Justyna
Kowalska Teresa
Kiciński Andrzej
Kaczmarek Piotr
Jóźwiak Andrzej
Młotkiewicz Małgorzata
Zasiadczyk Marcin
Kaszczyk Ewa
Sobczak Robert
Grzelewski Rafał
Mikołajczyk Anna
Kurpiewska Aleksandra
Wasilewska Weronika
Galas Krzysztof
Muszyńska Urszula
Wielgórski Arkadiusz
Ziętek-Kaczmarek Joanna
Składanowski Grzegorz
Kołaczkowska Agata
Królak Paweł
Glinka Andrzej
Bednarek Piotr
Jaros Marcin
Światłowski Rafał
Skrzypińska Agnieszka
sprawę prowadzi: Katarzyna Resel
kontakt tel.: 63 279 99 36Załączniki
Pobierz dane XML Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2022 udzielono pomocy publicznej Drukuj informację Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2022 udzielono pomocy publicznej